100Gb/S QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO Optical Transceiver
100Gb/S QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB Optical Transceiver
155Mb/S SFP 1310nm/1550nm 20km DDM Simplex LC Optical Transceiver

אונדזער פּראַדזשעקס

אַוואַנסירטע אינטערנאציאנאלע פּראָדוקציע טעכנאָלאָגיע און הויך קוואַליטעט

וועגן אונז
_W2A2318

Topticom, געגרינדעט אין 2014, שטייט פֿאַר Top Optic Communication, און דאָס איז אונדזער זעאונג וואָס גיידאַד און ינספּייערד אונדז זינט די ערשטן. נאָך מער ווי 5 יאָר 'שנעל גראָוט, מיר האָבן געהאָלפֿן בויען שנעל און זיכער נעץ אַרום די וועלט דורך פּראַוויידינג הויך קוואַליטעט און פאַרלאָזלעך טראַנססעיווער.
מיר פאָרשלאָגן פאַרשיידנקייַט פון קאַמפּאַטאַטיוו אָעם-קאַמפּאַטאַבאַל טראַנססעיווער, אַזאַ ווי 100G QSFP28 / CFPx, 25G SFP28, 10G SFP +, GPON ONU, OLT עקט. מיר פאָקוס אויף און נאָכגיין אַרויף טעקנאַלאַדזשיקאַל דיוועלאַפּמאַנץ אַזוי אַז מיר קענען צושטעלן איר די מערסט דערהייַנטיקט פּראָדוקטן צו העלפֿן איר פאַרגיכערן דיין מאַרק טיילן מיט סטראַטידזשיק פּראָדוקטן.

מיינונג מער