page_banner

פּראָדוקטן

100 גב / s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB אָפּטיש טראַנססעיווער

קורץ באַשרייַבונג:

די 100Gb / s QSFP28 CWDM4 איז אַ פיר-קאַנאַל, פּלאַגאַבאַל, פּאַראַלעל אָפּטיש טראַנססעיווער און דיזיינד פֿאַר 100G CWDM אַפּלאַקיישאַן מיט FEC, דאַטאַסענטער און ענטערפּרייז נעטוואָרקינג און אנדערע אָפּטיש לינקס. זיי זענען געהאָרכיק מיט SFF-8636 Specification, IEEE 802.3ba 100GBASE-CLR4 / CWDM4 און Telcordia GR-468-CORE. די אָפּטיש טראַנססעיווערס נאָכקומען מיט די פאָדערונג פון ראָוז.


פּראָדוקט דעטאַל

פּראָדוקט באַשרייַבונג

די 100G QSFP28 ינטאַגרייץ פיר דאַטן ליינז אין יעדער ריכטונג מיט באַנדווידט פון 100 גב / s. יעדער שטעג קענען אַרבעטן אויף 25.78125 גב / s אַרויף צו 2 קילאמעטער פֿאַר G.652 איין מאָדע פיברע (SMF). די הויפט ווייוולענגטס פון די 4 CWDM טשאַנאַלז זענען 1271 nm, 1291 nm, 1211 nm און 1331 nm.

פּראָדוקט שטריך

אַרויף צו 25.78125 גבפּס דאַטע קורס פּער קאַנאַל
אַרויף צו דערגרייכן 2 קילאמעטער פֿאַר G.652 SMF
4 DFB- באזירט CWDM ונקאָאָלעד טראַנסמיטער
4 טשאַנאַלז PIN פאָטאָ דיטעקטער
הייס-פּלאַגאַבלע QSFP28 פאָרעם פאַקטאָר
דופּלעקס לק קאַנטיינער
ינערלעך קדר סערקאַץ ביי ריסיווער און טראַנסמיטער טשאַנאַלז
שטיצן קדר בייפּאַס
געבויט-אין דיגיטאַל דיאַגנאָסטיק פאַנגקשאַנז
נידעריק מאַכט קאַנסאַמשאַן <3.5 וו
אַפּערייטינג פאַל טעמפּעראַטור: 0 ~ + 70 ° C

אַפּפּליקאַטיאָן

100G CWDM4 אַפּלאַקיישאַנז מיט FEC
דאַטאַסענטער און ענטערפּרייז נעטוואָרקינג
אנדערע אָפּטיש לינקס

פּראָדוקט באַשרייַבונג

פּאַראַמעטער

דאַטע

פּאַראַמעטער

דאַטע

פאָרעם פאַקטאָר

QSFP28

ווייוולענגט

1310nm

מאַקס דאַטאַ טעמפּאָ

103.1 גבפּס

מאַקס טראַנסמיסיע דיסטאַנסע

2 קילאמעטער

קאַנעקטער

LC דופּלעקס

מעדיע

SMF

טראַנסמיטער טיפּ

DFB-based LAN-WDM

ופנעמער טיפּ

PIN

דיאַגנאָסטיקס

DDM שטיצט

טעמפּעראַטורע ראַנגע

0 צו 70 ° C (32 צו 158 ° F)

טקס פּאָווער יעדער שטעג

-6.5 ~ 2.5 דבם

ופנעמער סענסיטיוויטי

<-10dBm

<-10 דבם

מאַכט קאַנסאַמשאַן

3.5 וו

יקסטינגשאַן ראַטיאָ

3.5 דב

1

קוואַליטעט טעסט

2

טקס / רקס סיגנאַל קוואַליטי טעסטינג

3

קורס טעסטינג

4

אָפּטיש ספּעקטרום טעסטינג

5

סענסיטיוויטי טעסטינג

6

רילייאַבילאַטי און סטאַביליטי טעסטינג

ענדפאַסע טעסטינג

xinfu

קוואַליטי סערטיפיקאַט

safd (2)

סע סערטיפיקאַט

safd (3)

EMC באַריכט

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC אָפּטיש טראַנססעיווער