page_banner

פּראָדוקטן

100 גב / s CFP4 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML אָפּטיש טראַנססעיווער

קורץ באַשרייַבונג:

די 100 גב / s CFP4 איז דיזיינד פֿאַר 100 גבאַסע עטהערנעט. זיי זענען געהאָרכיק מיט CFP MSA, IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4, IEEE802.3bm CAUI-4 און CEI-28G-VSR. די אָפּטיש טראַנססעיווערס נאָכקומען מיט די פאָדערונג פון ראָוז.


פּראָדוקט דעטאַל

פּראָדוקט באַשרייַבונג

די CFP4 LR4 קאַנווערץ 4 ינפּוט טשאַנאַלז פון עלעקטריש דאַטן פון 25 גיגאבייט / s צו 4 טשאַנאַלז פון אָפּטיש סיגנאַלז פון LAN WDM, און מאַלטאַפּלעקס זיי אין איין קאַנאַל פֿאַר אָפּטיש טראַנסמיסיע פון ​​100 גב / s. אויף די ופנעמער זייַט ריווערסלי, די מאָדולע די-מולטיפּלעקסעס אַ 100 גב / s אָפּטיש אַרייַנשרייַב אין 4 טשאַנאַלז פון LAN WDM אָפּטיש סיגנאַלז און קאַנווערץ זיי צו 4 רעזולטאַט טשאַנאַלז פון עלעקטריקאַל דאַטן.
די הויפט ווייוולענגטס פון די 4 LAN WDM טשאַנאַלז זענען 1295.56, 1300.05, 1304.58 און 1309.14 נם ווי מיטגלידער פון די LAN WDM ווייוולענגט גריד דיפיינד אין IEEE 802.3ba.

פּראָדוקט שטריך

הייס פּלאַגאַבלע CFP4 MSA פאָרעם פאַקטאָר
טראַנסמיטער: קולד 4 קס 25 גב / s LAN WDM EML TOSA (1295.56, 1300.05, 1304.58, 1309.14 nm)
ופנעמער: 4x25Gb / s PIN ROSA
4 קס 28 ג עלעקטריקאַל סיריאַל צובינד (CEI-28G-VSR)
אַרויף צו 10 קילאמעטער דערגרייכן G.652 SMF
MDIO פאַרוואַלטונג צובינד מיט דיגיטאַל דיאַגנאָסטיק מאָניטאָרינג
סינגלע + 3.3 וו מאַכט צושטעלן
דופּלעקס לק קאַנטיינער
אַפּערייטינג פאַל טעמפּעראַטור: 0 ~ 70 ºC
לויט RoHS-6

אַפּפּליקאַטיאָן

100 גבאַסע-לר 4 עטהערנעט
OTN OTU4

פּראָדוקט באַשרייַבונג

פּאַראַמעטער

דאַטע

פּאַראַמעטער

דאַטע

פאָרעם פאַקטאָר

CFP4

ווייוולענגט

4 LAN WDM

מאַקס דאַטאַ טעמפּאָ

103.1 גבפּס

מאַקס טראַנסמיסיע דיסטאַנסע

10 קילאמעטער

קאַנעקטער

דופּלעקס לק

מעדיע

SMF

טראַנסמיטער טיפּ

LAN-WDM EML

ופנעמער טיפּ

PIN

דיאַגנאָסטיקס

DDM שטיצט

טעמפּעראַטורע ראַנגע

0 צו 70 ° C (32 צו 158 ° F)

קוואַליטעט טעסט

1

טקס / רקס סיגנאַל קוואַליטי טעסטינג

2

קורס טעסטינג

3

אָפּטיש ספּעקטרום טעסטינג

4

סענסיטיוויטי טעסטינג

5

רילייאַבילאַטי און סטאַביליטי טעסטינג

6

ענדפאַסע טעסטינג

קוואַליטי סערטיפיקאַט

xinfu

סע סערטיפיקאַט

safd (2)

EMC באַריכט

safd (3)

IEC 60825-1

safd (1)

IEC 60950-1

123(1)

  • פֿריִערדיקע:
  • ווייַטער: