page_banner

פּראָדוקטן

10Gb / s SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC דופּלעקס אָפּטיש טראַנססעיווער

קורץ באַשרייַבונג:

10 גב / s ענהאַנסעד קליין פאָרם פאַקטאָר פּלוגגאַבלע SFP + טראַנססעיווערס זענען דיזיינד פֿאַר נוצן אין 10-גיגאַביט עטהערנעט לינקס אַרויף צו 20 קילאמעטער איבער איין מאָדע פיברע. זיי זענען געהאָרכיק מיט SFF-8431, SFF-8432 און IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, און 10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L דיגיטאַל דיאַגנאָסטיקס פאַנגקשאַנז זענען בארעכטיגט דורך אַ 2-דראָט סיריאַל צובינד. די אָפּטיש טראַנססעיווערס נאָכקומען מיט די פאָדערונג פון ראָוז.


פּראָדוקט דעטאַל

פּראָדוקט באַשרייַבונג

10 גב / s ענהאַנסעד קליין פאָרם פאַקטאָר פּלוגגאַבלע SFP + טראַנססעיווערס זענען דיזיינד פֿאַר נוצן אין 10-גיגאַביט עטהערנעט לינקס אַרויף צו 20 קילאמעטער איבער איין מאָדע פיברע. זיי זענען געהאָרכיק מיט SFF-8431, SFF-8432 און IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, און 10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L דיגיטאַל דיאַגנאָסטיקס פאַנגקשאַנז זענען בארעכטיגט דורך אַ 2-דראָט סיריאַל צובינד. די אָפּטיש טראַנססעיווערס נאָכקומען מיט די פאָדערונג פון ראָוז.

פּראָדוקט שטריך

איין מאָדע פיברע טראַנסמיסיע
SFP מולטי-מקור פּאַקקאַגע מיט LC רעסעפּטאַקלע
אַרויף צו 10 גב / s דאַטאַ לינקס
הייס-פּלאַגאַבלע פיייקייט
סינגלע + 3.3 וו מאַכט צושטעלן
אין לויט מיט ספּעסאַפאַקיישאַנז פֿאַר IEEE802.3Z
געהאָרכיק מיט Bellcore TA-NWT-000983
זיכערקייַט פֿאַר די אויג דיזיינד צו טרעפן לייזער קלאַס 1, אין לויט מיט IEC60825-1

אַפּפּליקאַטיאָן

גיגאַביט עטהערנעט
פיברע טשאַננעל
WDM אַפּפּליקאַטיאָן

פּראָדוקט באַשרייַבונג

פּאַראַמעטער דאַטע פּאַראַמעטער דאַטע
פאָרעם פאַקטאָר SFP + ווייוולענגט 1310nm
מאַקס דאַטאַ טעמפּאָ 10 גבפּס מאַקס טראַנסמיסיע דיסטאַנסע 20 קילאמעטער
קאַנעקטער דופּלעקס לק מעדיע SMF
טראַנסמיטער טיפּ 1310nm DFB ופנעמער טיפּ PINTIA
דיאַגנאָסטיקס DDM שטיצט טעמפּעראַטורע ראַנגע 0 צו 70 ° C /

-40 C ~ 85 C

טקס פּאָווער יעדער שטעג -4 ~ + 2 דבם ופנעמער סענסיטיוויטי <-14dBm
<-14 דבם מאַכט קאַנסאַמשאַן 3.5 וו יקסטינגשאַן ראַטיאָ

4dB

1

קוואַליטעט טעסט

2

טקס / רקס סיגנאַל קוואַליטי טעסטינג

3

קורס טעסטינג

4

אָפּטיש ספּעקטרום טעסטינג

5

סענסיטיוויטי טעסטינג

6

רילייאַבילאַטי און סטאַביליטי טעסטינג

ענדפאַסע טעסטינג

xinfu

קוואַליטי סערטיפיקאַט

safd (2)

סע סערטיפיקאַט

safd (3)

EMC באַריכט

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC דופּלעקס אָפּטיש טראַנססעיווער