page_banner

פּראָדוקטן

155Mb / s SFP 1310nm / 1550nm 20km DDM סימפּלעקס LC אָפּטיש טראַנססעיווער

קורץ באַשרייַבונג:

די 100 גב / s קפפּ 4 איז דיזיינד פֿאַר 100 גבאַסע-סר 4 עטהערנעט. זיי זענען געהאָרכיק מיט CFP4 MSA, IEEE 802.3ba 100GBASE-SR4 און CAUI-4, און OIF CEI-28G-VSR. די אָפּטיש טראַנססעיווערס נאָכקומען מיט די פאָדערונג פון RoHS.


פּראָדוקט דעטאַל

פּראָדוקט באַשרייַבונג

די SFP טראַנססעיווערס זענען הויך-פאָרשטעלונג, קאָסטן עפעקטיוו מאַדזשולז. דיגיטאַל דיאַגנאָסטיקס פאַנגקשאַנז זענען בארעכטיגט דורך די 2-דראָט סיריאַל ויטאָבוס ספּעציפיצירט אין SFF-8472. די ריסיווער אָפּטיילונג ניצט אַ PIN ופנעמער און די טראַנסמיטער ניצט אַ 1310 נם פפּ לאַזער און 1550 נם פפּ לאַזער צו ענשור 100 באַסע-לקס עטהערנעט 20 קם אַפּלאַקיישאַן.

פּראָדוקט שטריך

אַרויף צו 155 מב / s דאַטאַ לינקס

הייס-פּלוגגאַבלע

איין לק קאַנעקטער

אַרויף צו 20 קילאמעטער אויף 9 / 125μ ם סמף

געבויט-אין וודם

סינגלע + 3.3 וו מאַכט צושטעלן

מאָניטאָר צובינד קאָמפּליצירט מיט SFF-8472

אַפּערייטינג טעמפּעראַטור קייט: -40 ° C צו 85 ° C / -5 ° C צו 85 ° C / -0 ° C צו 70 ° C

לויט RoHS און פירן פריי

אַפּפּליקאַטיאָן

שנעל עטהערנעט

SDH STM-1 / SONET OC-03

WDM אַפּפּליקאַטיאָן

פּראָדוקט באַשרייַבונג

פּאַראַמעטער דאַטע פּאַראַמעטער דאַטע
פאָרעם פאַקטאָר SFP ווייוולענגט 1310 נם / 1550 נם
מאַקס דאַטאַ טעמפּאָ 100 מב / s מאַקס טראַנסמיסיע דיסטאַנסע 20 קילאמעטער
קאַנעקטער סימפּלעקס לק יקסטינגשאַן ראַטיאָ 9dB
טראַנסמיטער טיפּ FP ופנעמער טיפּ PINTIA
דיאַגנאָסטיקס DDM שטיצט טעמפּעראַטורע ראַנגע 0 צו 70 ° C /

-40 C ~ 85 C

טקס פּאָווער -13 ~ -7 דבם ופנעמער סענסיטיוויטי <-34dBm

<-34dBm

1

קוואַליטעט טעסט

2

טקס / רקס סיגנאַל קוואַליטי טעסטינג

3

קורס טעסטינג

4

אָפּטיש ספּעקטרום טעסטינג

5

סענסיטיוויטי טעסטינג

6

רילייאַבילאַטי און סטאַביליטי טעסטינג

ענדפאַסע טעסטינג

xinfu

קוואַליטי סערטיפיקאַט

safd (2)

סע סערטיפיקאַט

safd (3)

EMC באַריכט

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 40Gb / s QSFP + CWDM 40km DDM דופּלעקס LC אָפּטיש טראַנססעיווער