page_banner

פּראָדוקטן

25Gb / s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC אָפּטיש טראַנססעיווער

קורץ באַשרייַבונג:

די SFP28 טראַנססעיווערס זענען הויך פאָרשטעלונג, קאָסטן עפעקטיוו מאַדזשולז וואָס שטיצן דאַטן קורס פון 25 גבפּס און מאַקסימום לינק לענג פון 10 קילאמעטער אויף SMF. עס דיזיינד פֿאַר 25GBASE-LR עטהערנעט און 25.78125 Gb / s איין שטעג 100GE LR4. זיי זענען געהאָרכיק מיט SFF-8402 און SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 און IEEE 802.3by 25GBASE-LR, FCC 47 CFR Part 15, Class B, Telcordia GR-468-CORE.


פּראָדוקט דעטאַל

פּראָדוקט באַשרייַבונג

די 25G SFP28 אָפּטיש טראַנססעיווער איז דיזיינד פֿאַר 25GBASE-LR עטהערנעט און 25.78125 Gb / s איין שטעג 100GE LR4. זיין מאַקסימום לינק לענג איז 10 קילאמעטער אויף SMF. די אָפּטיש טראַנססעיווער איז געהאָרכיק מיט RoHS.

פּראָדוקט שטריך

אַרויף צו 25.78125 גב / s דאַטן קורס
וואַרעם-פּלאַגאַבאַל SFP28 פאָרעם פאַקטאָר
דופּלעקס לק קאַנעקטער
1310nm דפב און PIN ופנעמער
געבויט-אין דיגיטאַל דיאַגנאָסטיק פאַנגקשאַנז
מאַקסימום לינק לענג פון 10 קילאמעטער אויף SMF
סינגלע + 3.3 וו מאַכט צושטעלן
נידעריק מאַכט קאַנסאַמשאַן <1.2 וו
אַפּערייטינג פאַל טעמפּעראַטור: -5 ~ + 70 ° C

אַפּפּליקאַטיאָן

25 גבאַסע-לר עטהערנעט
25.78125 גיגאבייט / s איין שטעג 100 גע לר 4

פּראָדוקט באַשרייַבונג

פּאַראַמעטער

דאַטע

פּאַראַמעטער

דאַטע

פאָרעם פאַקטאָר

SFP28

ווייוולענגט

1310nm

מאַקס דאַטאַ טעמפּאָ

25.78125 גבפּס

מאַקס טראַנסמיסיע דיסטאַנסע

10 קילאמעטער

קאַנעקטער

דופּלעקס לק

מעדיע

SMF

טראַנסמיטער טיפּ

DFB 1310nm

ופנעמער טיפּ

PIN

דיאַגנאָסטיקס

DDM שטיצט

טעמפּעראַטורע ראַנגע

-5 צו 70 ° C

טקס פּאָווער

-7 ~ 2 דבם

ופנעמער סענסיטיוויטי

<-11.3dBm

<-11.3 דבם

מאַכט קאַנסאַמשאַן

1.2 וו

יקסטינגשאַן ראַטיאָ

3.5 דב

1

קוואַליטעט טעסט

2

טקס / רקס סיגנאַל קוואַליטי טעסטינג

3

קורס טעסטינג

4

אָפּטיש ספּעקטרום טעסטינג

5

סענסיטיוויטי טעסטינג

6

רילייאַבילאַטי און סטאַביליטי טעסטינג

ענדפאַסע טעסטינג

xinfu

קוואַליטי סערטיפיקאַט

safd (2)

סע סערטיפיקאַט

safd (3)

EMC באַריכט

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • פֿריִערדיקע: