page_banner

פּראָדוקטן

  • 40Gb/s QSFP+ CWDM 40km DDM Duplex LC optical transceiver

    40Gb / s QSFP + CWDM 40km DDM דופּלעקס LC אָפּטיש טראַנססעיווער

    די 40 גב / s 40 קם QSFP + טראַנססעיווער איז אַ טראַנססעיווער מאָדולע דיזיינד פֿאַר 40 קם אָפּטיש קאָמוניקאַציע אַפּלאַקיישאַנז. דער פּלאַן איז געהאָרכיק צו 40GBASE-ER4 פון די IEEE P802.3ba נאָרמאַל און QSFP Multi-Source Agreement (MSA).
  • 40Gb/s QSFP+ 1310nm 2km DDM Duplex LC optical transceiver

    40Gb / s QSFP + 1310nm 2km DDM דופּלעקס LC אָפּטיש טראַנססעיווער

    די 40Gb / s 2km QSFP + טראַנססעיווער איז אַ טראַנססעיווער מאָדולע דיזיינד פֿאַר 40GBASE-LR4, InfiniBand QDR און DDR ינטערקאַנעקץ און 40G טעלעקאָם קאַנעקשאַנז אַפּלאַקיישאַנז. דער פּלאַן איז געהאָרכיק צו 40GBASE-LR4 פון די IEEE P802.3ba נאָרמאַל און QSFP Multi-Source Agreement (MSA) און QDR / DDR Infiniband דאַטן רייץ
  • 40Gb/s QSFP+ SR 850nm 100m DDM MTP/MPO optical transceiver

    40Gb / s QSFP + SR 850nm 100m DDM MTP / MPO אָפּטיש טראַנססעיווער

    די QSFP + טראַנססעיווער מאַדזשולז זענען דיזיינד פֿאַר נוצן אין 40 Gigabit פּער רגע לינקס איבער פּאַראַלעל מולטימאָדע פיברע, אַרייַנגערעכנט ברייקאַוט צו פיר 10 Gigabit פּער סעקונדע לינקס. זיי זענען געהאָרכיק מיט די QSFP + MSA און IEEE 802.3ba, 40GBASE-SR4 און IEEE 802.3ba 10GBASE-SR. דיגיטאַל דיאַגנאָסטיקס פאַנגקשאַנז זענען בארעכטיגט דורך אַ I2C צובינד, ווי די QSFP + MSA. 
  • 40Gb/s QSFP+ LR 1310nm 10km DDM Duplex LC optical transceiver

    40Gb / s QSFP + LR 1310nm 10km DDM דופּלעקס LC אָפּטיש טראַנססעיווער

    די 40 גב / s 10 קם QSFP + טראַנססעיווער איז אַ טראַנססעיווער מאָדולע דיזיינד פֿאַר 10 קילאמעטער אָפּטיש קאָמוניקאַציע אַפּלאַקיישאַנז. דער פּלאַן איז געהאָרכיק צו 40GBASE-LR4 פון די IEEE P802.3ba נאָרמאַל און QSFP Multi-Source Agreement (MSA).