page_banner

פּראָדוקטן

  • 10Gb/s SFP+ SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + SR 850nm 300m DDM VCSEL LC אָפּטיש טראַנססעיווער

    די 10 גב / s SFP + SR זענען דיזיינד פֿאַר נוצן אין 10-גיגאַביט עטהערנעט לינקס איבער מולטימאָדע פיברע. זיי זענען געהאָרכיק מיט SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-SR / SW און 10G Fibre Channel 1200-Mx-SN-I. דיגיטאַל דיאַגנאָסטיקס פאַנגקשאַנז זענען בארעכטיגט דורך אַ 2-דראָט סיריאַל צובינד, ווי ספּעסיפיעד אין SFF-8472.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC דופּלעקס אָפּטיש טראַנססעיווער

    10 גב / s ענהאַנסעד קליין פאָרם פאַקטאָר פּלוגגאַבלע SFP + טראַנססעיווערס זענען דיזיינד פֿאַר נוצן אין 10-גיגאַביט עטהערנעט לינקס אַרויף צו 10 קילאמעטער איבער איין מאָדע פיברע. זיי זענען געהאָרכיק מיט SFF-8431, SFF-8432 און IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, און 10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L דיגיטאַל דיאַגנאָסטיקס פאַנגקשאַנז זענען בארעכטיגט דורך אַ 2-דראָט סיריאַל צובינד. די אָפּטיש טראַנססעיווערס נאָכקומען מיט די פאָדערונג פון ראָוז.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC דופּלעקס אָפּטיש טראַנססעיווער

    10 גב / s ענהאַנסעד קליין פאָרם פאַקטאָר פּלוגגאַבלע SFP + טראַנססעיווערס זענען דיזיינד פֿאַר נוצן אין 10-גיגאַביט עטהערנעט לינקס אַרויף צו 20 קילאמעטער איבער איין מאָדע פיברע. זיי זענען געהאָרכיק מיט SFF-8431, SFF-8432 און IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, און 10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L דיגיטאַל דיאַגנאָסטיקס פאַנגקשאַנז זענען בארעכטיגט דורך אַ 2-דראָט סיריאַל צובינד. די אָפּטיש טראַנססעיווערס נאָכקומען מיט די פאָדערונג פון ראָוז.
  • 10Gb/s SFP+ 1310nm 40km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1310nm 40km DDM DFB LC דופּלעקס אָפּטיש טראַנססעיווער

    10 גב / s פּלוגגאַבלע SFP + טראַנססעיווערס זענען ענהאַנסעד קליין פאָרם פאַקטאָר פּלוגגאַבלע SFP + טראַנססעיווערס דיזיינד פֿאַר נוצן אין 10-גיגאַביט מאַלטי-קורס לינקס אַרויף צו 40 קילאמעטער פון G.652 איין מאָדע פיברע. זיי זענען געהאָרכיק מיט SFF-8431 1, SFF-8432 2 און 10GBASE- ער / EW; שטיצן פיברע, 8 קס און 10 קס פיברע טשאַננעל, ווי געזונט ווי CPRI אָפּציע 2 דורך 8, איבער 40 קילאמעטער לינקס.
    דיגיטאַל דיאַגנאָסטיקס פאַנגקשאַנז זענען בארעכטיגט דורך אַ 2-דראָט סיריאַל צובינד, ווי ספּעסיפיעד אין SFF-8472. די אָפּטיש טראַנססעיווערס נאָכקומען מיט די פאָדערונג פון ראָוז.
  • 10Gb/s SFP+ 1550nm 40km DDM EML LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1550nm 40km DDM EML LC דופּלעקס אָפּטיש טראַנססעיווער

    10 גב / s פּלוגגאַבלע SFP + טראַנססעיווערס זענען ענהאַנסעד קליין פאָרם פאַקטאָר פּלוגגאַבלע SFP + טראַנססעיווערס דיזיינד פֿאַר נוצן אין 10-גיגאַביט מאַלטי-קורס לינקס אַרויף צו 40 קילאמעטער פון G.652 איין מאָדע פיברע. זיי זענען געהאָרכיק מיט SFF-8431 1, SFF-8432 2 און 10GBASE- ער / EW; שטיצן פיברע, 8 קס און 10 קס פיברע טשאַננעל, ווי געזונט ווי CPRI אָפּציע 2 דורך 8, איבער 40 קילאמעטער לינקס.
    דיגיטאַל דיאַגנאָסטיקס פאַנגקשאַנז זענען בארעכטיגט דורך אַ 2-דראָט סיריאַל צובינד, ווי ספּעסיפיעד אין SFF-8472. די אָפּטיש טראַנססעיווערס נאָכקומען מיט די פאָדערונג פון ראָוז.
  • 10Gb/s SFP+ZR 1550nm 80km DDM EML LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + ZR 1550nm 80km DDM EML LC דופּלעקס אָפּטיש טראַנססעיווער

    10Gb / s פּלוגאַבלע SFP + ZR טראַנססעיווערס זענען ענהאַנסעד קליין פאָרם פאַקטאָר פּלאַגאַבלע SFP + טראַנססעיווערס דיזיינד פֿאַר נוצן אין 10GBASE-ZR / ZW אַרויף צו 80 קילאמעטער פון G.652 איין מאָדע פיברע. זיי זענען געהאָרכיק מיט SFF-8472 און SFP + MSA, SFF-8431 און SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ZR / ZW, FCC 47 CFR Part 15, Class B און Telcordia GR-468-CORE.
    דיגיטאַל דיאַגנאָסטיקס פאַנגקשאַנז זענען בארעכטיגט דורך אַ 2-דראָט סיריאַל צובינד, ווי ספּעסיפיעד אין SFF-8472. די אָפּטיש טראַנססעיווערס נאָכקומען מיט די פאָדערונג פון ראָוז.